Apie mus

Įmonė įregistruota 2002 m. Skyriai dirba Vilniuje, Kėdainiuose, Klaipėdoje, Kaune, Panevežyje, Vievyje. Darbai atliekami ne tik miestuose, bet ir šių miestų regionuose.

 

Teikdami paslaugas naudojame tik aukštos kokybės, sertifikuotas ir saugumo reikalavimus atitinkančias valymo priemones ir inventorių. Dirbame pramoniniais vakuuminiais siurbliais, turime: kietų grindų dangos plovimo, šveitimo mašinas, kiliminės dangos plovimo mašiną, kiliminės dangos plovimo siurblius, parkingo šlavimo akumuliatorines mašinas, mechanines lauko teritorijos šlavimo mašinas, trimerius, krūmapjoves, žoliapjoves ir t.t.

 

Samdome kvalifikuotus darbuotojus darbui su dezinfekuojančiomis medžiagomis pagal HN 47- 2003 "Sveikatos priežiūros įstaigos. Higieninės ir epidemiologines priežiūros reikalavimai" normas.

 

Paslaugas atliekame laikantis aplinkos apsaugos keliamus reikalavimus.

Kiekviename objekte kokybės inspektorius užtikrina: paslaugos kokybę, papildomų paslaugų teikimą ir administravimą, konsultavimą. UAB „Valymo ir priežiūros centras” yra įdiegusi paslaugos kokybės kontrolės sistemą ISO 9001:2008, užtikrinančią aukštą, atitinkančią klientų poreikius teikiamų paslaugų kokybę. Viešųjų Pirkimų Tarnyba Prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtraukė UAB „Valymo ir priežiūros centrą“ į oficialius patvirtintus tiekėjų sąrašus, suteikdamas IV kvalifikacinę klasę.

 

Bendrosios civilinės atsakomybės draudimas užtikrins abipusį sklandų bendradarbiavimą. Esame visada pasiryžę išklausyti klientų nuomonę ir užtikrinti, kad jie galėtų džiaugtis atliktu darbu. Mes džiaugiamės visais, tiek dideliais, tiek mažais savo klientais.

Dirbame jau 11 metų.

 

Turime kokybės kontrolės sistemą ISO 9001:2008.

 

Naudojame tik aukštos kokybės valymo priemones ir inventorių.